wipotec banner 2023 N O V I N K Y :
Vitajte vo svete 2D kódov - koniec označovania čiarami 1D kódov. Od roku 2027 sa končí označovanie produktov v dodávateľsko - odberateľských vzťahoch, vo veľkoobchode, v maloobchode, ale aj vo výrobe formátmi 1D kódov ako napr. EAN a Code. Nahrádza ich označovanie formátmi 2D kódov ako napr QR. Kontrolné a TQS systémy WIPOTEC myslia na budúcnosť už teraz. Stiahnite si: Infomácia o označovaní 2D v obchode, Informácia o označovaní 2D vo výrobeInformácia o označovaní 2D v TQS systémoch WIPOTEC a ako bonus prípadovú štúdiu Detekcia skla v skle systémom X-Ray WIPOTEC a buďte s nami o krok vpred.
 
 
Nové modely balíkových váh OHAUS Courier určené pre prepravky, špedície a firmy zabezpečujúce poštové služby. Široké portfólio modelov s rôznymi váživosťami, veľkosťami vážiacich plošín a funkcionalitami nutnými pre bezproblémovú implementáciu do existujúcich informačných systémov používaných pri špedičných a prepravných službách ako napr. UPS a FedEx.  
 
 
Pre produkty KEYENCE sú pojmy ako „prvé na svete", „najrýchlejšie na svete", „prvé v odvetví" a „najlepšie vo svojej triede" štandardne späté s touto značkou. Vďaka skúsenostiam s riešením problémov, ktoré nazbierali od svojho založenia v roku 1974, rozumejú odvetviam, v ktorých pôsobia, čo im umožňuje poskytovať optimálne riešenia. Prenosné priemyslové terminály KEYENCE BT a odolné, ručné snímače čiarových kódov KEYENCE HR-X vynikajú odolnosťou, vysokým krytím IP65/67, vzdialenosťou čítania až do 10m (BT), možnosťou čítania poškodených čiarových kódov a aj snímanie cez priesvitný obalový materiál.
 
 
Nové modely obchodných etiketovacích váh japonskej spoločnosti Teraoka Weigh System pod obchodnou značkou DIGI SM s podporou bezobalového predaja a tzv. nekonečnej etikety s dynamickými datovými poliami. Veľkosť etikety je upravovaná automaticky integrovaným strihačom na základe množstva vytlačených informácií. Šetrite svoje náklady a životné prostredie s obchodnými váhami DIGI.
 
 
Jednoduché, ekonomické a nenáročné na priestor. To je nové riešenie expedície pre menšie prevádzky NETTO FBS.01. Vybavovanie zakázky na základe vopred zadanej objednávky s možnosťou označovania etiketou s čiarovým kódom a vyhľadávaním pomocou odolného snímača čiarových kódov z prednastavených číselníkov tovarov, obalov, zákazníkov atď. eliminuje chyby obsluhy.
 
 
Sprehľadnite a zjednodušte si svoje podnikanie pomocou vážiaceho, skladového systému NETTOControl a pokladničného systému nsPOSMajte pod kontrolou nákup, evidenciu skladov s presne určeným skladovým miestom, plánovanie výroby, expedíciu a podnikové predajne. Systém je  kompatibilný s priemyselnými váhami SOEHNLE Professionalvážiacimi systémami NETTOPOS Systémami a informačným systémom od spoločnosti Nitrasoft.

Partneri softvérových riešení:


Partner hardware riešení:

Leasing: 


Online podpora:

Online

Práve tu je 508 hostí a žiadni členovia on-line

Štatistika

  • Počet návštev článkov 887878