Mapa

Online

Práve tu je 4 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Štatistika

Čítanosť článkov
691718

Prihlásenie

NETTOControl logo v 
 
Modul NETTOControl Dosledovateľnosť je nástrojom pre zaistenie kompletnej dosledovateľnosti (traceability), a to buď na základe dát poskytovaných systémami NETTOControl Sklad a Výroba, alebo na základe dát poskytovaných systémom tretej strany, na ktorý je prostredníctvom datového interface naviazaný. Výstupom systému je kompletná dosledovateľnosť od suroviny po finálny produkt, príp. opačne od produktu po surovinu.  
 
 
 
1., Dopredná dosledovateľnosť:
Funkcia doprednej dosledovateľnosti má ako vstupné parametre danú surovinu a jej šaržu. Poskytuje informáciu o tom kde bola táto surovina nakúpená, kde sa v sklade nachádza a v ktorých finálnych produktoch pri danej šarži bola použitá, príp. ktorým zákazníkom tento produkt bol dodaný.
 
 
2., Spätná dosledovateľnosť:
Spätná dosledovateľnosť je opakom doprednej dosledovateľnosti. Vstuným parametrom je finálny produkt a jeho šarža. Po určení takéhoto produktu systém ponúkne všetky vyrobené šarže čím sa vykoná spätné trasovanie, ktorého výsledkom je: umiestnenie šarže finálneho produktu v sklade, zákazníci ktorým bol produkt dodaný, z akých surovín bola šarža vyrobená, zoznam dodávateľov u ktorých boli suroviny nakúpené čo má za následok dohľadania zdroja nekvality.
 
nettocontrol traceability


nike court royale mens white hair style chart , Botas Beige | Off-White x Air Jordan 1 NRG UNC The Ten — Resist Game