wipotec banner 2023  
N O V I N K Y :
Špeciálne konštruované dynamické váhy WIPOTEC HC-MWS pre kontrolu a určenie hmotnosti na meter počas prebiehajúceho výrobného procesu nekonečného produktu (extrudát), bez ovplyvňovania výsledkov váženia kolísaním teploty, alebo napätia v materiáli. Garanciou vysokej presnosti je použitie systému váženia EMFR namiesto tenzometrov, patentovanej technológie dopravníkov a použitie kompenzácie vibrácií. Užívateľsky príjemný software s grafickým zobrazením prebiehajúcej hmotnosti, presná signalizácia a detekcia odchýlok hmotnosti a periodickým prenosom aktuálnej hmotnosti produktu. Podporujeme výrobcov v gumárenskom priemysle, aby dodržiavali rozsah špecifikácií presnosti.
 
 
Produkty renomovaného výrobcu tlačiarní GODEX vyriešia Vaše problémy s označovaním. Nové moderné a ultrarýchle priemyslové tlačiarne GODEX GX4000i s rýchlosťou až 406mm/s a veľkoformátové tlačiarne GODEX EZ6250i / GODEX HD830i pre kvalitné označovanie paliet SSCC kódmi etiketami s rozmermi A5 a viac  sú predurčené na použitie v náročných podmienkach priemyslovej výroby a odbytu. 
 
 
Jednoduché váženie prepraviek na prepravných vozíkoch? Nový, špeciálny model nájazdovej vážiacej plošiny SOEHNLE Professional FBS.01 s jedným nájazdom, alebo prejazdové riešenie s výškou iba 25mm, v celonerezovom vyhotovení a krytím až IP68 predurčuje tento model na použitie v náročných podmienkach potravinárskej výroby.
 
 
Hľadáte malú, dotykovú pokladnicu s platobnými funkciami, ale hlavne veľkou výdržou batérie na ambulantný predaj? Ponúkame Vám novinku v portfóliu produktov FiskalPro a to nový modelový rad FiskalPro N82. Pokladničné riešenie v súlade s legislatívou SR, zabezpečený platobný systém na báze OS Android 10 a Li-ion prevádzkový akumulátor s kapacitou až 5200mAh.  
 
 
Vitajte vo svete 2D kódov - koniec označovania čiarami 1D kódov. Od roku 2027 sa končí označovanie produktov v dodávateľsko - odberateľských vzťahoch, vo veľkoobchode, v maloobchode, ale aj vo výrobe formátmi 1D kódov ako napr. EAN a Code. Nahrádza ich označovanie formátmi 2D kódov ako napr QR. Kontrolné a TQS systémy WIPOTEC myslia na budúcnosť už teraz. Stiahnite si: Infomácia o označovaní 2D v obchode, Informácia o označovaní 2D vo výrobeInformácia o označovaní 2D v TQS systémoch WIPOTEC a ako bonus prípadovú štúdiu Detekcia skla v skle systémom X-Ray WIPOTEC a buďte s nami o krok vpred. 
 
 
Pre produkty KEYENCE sú pojmy ako „prvé na svete", „najrýchlejšie na svete", „prvé v odvetví" a „najlepšie vo svojej triede" štandardne späté s touto značkou. Vďaka skúsenostiam s riešením problémov, ktoré nazbierali od svojho založenia v roku 1974, rozumejú odvetviam, v ktorých pôsobia, čo im umožňuje poskytovať optimálne riešenia. Prenosné priemyslové terminály KEYENCE BT s technológiou OCR (optické rozpoznávanie znakov) pre zrýchlenie a zjednodušenie logistických operácií a odolné, ručné snímače čiarových kódov KEYENCE HR-X vynikajú odolnosťou, vysokým krytím IP65/67, vzdialenosťou čítania až do 10m (BT), možnosťou čítania poškodených čiarových kódov a aj snímanie cez priesvitný obalový materiál.
 
 
Sprehľadnite a zjednodušte si svoje podnikanie pomocou vážiaceho, skladového systému NETTOControl a pokladničného systému nsPOSMajte pod kontrolou nákup, evidenciu skladov s presne určeným skladovým miestom, plánovanie výroby, expedíciu a podnikové predajne. Systém je  kompatibilný s priemyselnými váhami SOEHNLE Professionalvážiacimi systémami NETTOPOS Systémami a informačným systémom od spoločnosti Nitrasoft.

Partneri softvérových riešení:


Partner hardware riešení:

Leasing: 


Online podpora:

Online

We have 111 guests and no members online

Štatistika

  • Articles View Hits 932349